هایپر کیف و کفش2019-07-24T12:38:43+00:00

هایپر کیف و کفش

در این بخش به معرفی هایپر کیف و کفش مجلل می پردازیم

بزرگترین هایپر کیف و کفش در شرق کشور

هایپر کیف و کفش مجتمع مجلل مجموعه ای بینظیر از جدیدترین و به روزترین مدل های روز دنیا می باشد که توسط برترین برندهای سطح کشور، آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان گرامی می باشد. این مجموعه با متراژی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع، مکانی منحصر به فرد جهت مشاوره و انتخاب بهترین نمونه های کیف و کفش کشور می باشد. جهت رفاه هرچه بیشتر، از فضای دلباز جهت کافی شاپ و فست فود استفاده شده است. همچنین دو طبقه پارکینگ عمومی جهت پارک خودروها در اختیار مراجعه کنندگان قرار گرفته است.

تماس با ما
زیباترین مدل های روز
زیباترین مدل های روز
کیف و کفش همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های افراد شیک پوش بوده و انتخاب آن همواره نیازمند مشاوره و آگاهی از جدیدترین مدل های روز می باشد.
خبره ترین مشاورین صنعت مد
خبره ترین مشاورین صنعت مد
برترین برندهای روز دنیا به همراه خبره ترین مشاورین صنعت مد در هایپر کیف و کفش مجلل، جهت مشاوره در اختیار شما همراهان گرامی می باشند.
متراژی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع
متراژی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع
هایپر کیف و کفش مجلل با متراژی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع، اولین و بزرگترین هایپر کیف و کفش شرق کشور بوده و آماده خدمت رسانی به شما می باشد.
برترین صاحبان برند کشوری
برترین صاحبان برند کشوری
در این مرکز مجموعه ای از جدیدترین کیف و کفش مردانه و زنانه، از برترین صاحبان برند سطح کشور، شما را در انتخابی هوشمندانه یاری می نمایند.

ویژگی های هایپر مارکت مجتمع مجلل

هایپر کیف و کفش مجتمع مجلل مجموعه ای بینظیر از جدیدترین و به روزترین مدل های روز دنیا می باشد که توسط برترین برندهای سطح کشور، آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان گرامی می باشد.

  • اولین و بزرگترین هایپر کیف و کفش شرق کشور

  • متراژی بیش از هزار متر مربع

  • مجموعه ای به روزترین مدل های روز

  • دارا بودن دو طبقه پارکینگ اختصاصی

۰۵۱۳۳۴۰۸۳۰۰

فرم تماس با ما

در مورد سرمایه گذاری و کسب اطلاعات بیشتر از مرکز خرید و اقامت مجلل با ما در ارتباط باشید.