واحدهای تجاری2019-07-24T12:02:39+00:00

واحدهای تجاری

در این بخش به معرفی واحدهای تجاری مرکز خرید و اقامت مجلل می پردازیم

واحدهای تجاری

مرکز خرید مجلل با دارا بودن حدود ۲۰۰ واحد تجاری در سه طبقه و معماری نوین و بهره گیری از بهترین مواد و مصالح ساختمانی روز ساخته شده است. در مجتمع فضایی جهت کافی شاپ، فست فود و رستوران با چشم انداز بسیار زیبا، گنجانده شده است. جهت پارک خودرو ها دو طبقه پارکینگ عمومی، آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم می باشد.. از دیگر ویژگی های این مرکز خرید نور بسیار زیبای روز در این مجتمع که از سقف وید مرکزی و شیشه ای اطراف به داخل تابیده می شود، میتوان اشاره کرد. در این مرکز قسمتی در حدود ۱۰۰۰ متر مربع هایپر کیف و کفش اختصاص داده شده است.

تماس با ما
تیپ واحد های تجاری
تیپ واحد های تجاری
مرکز خرید مجلل با دارا بودن حدود ۲۰۰ واحد تجاری در سه طبقه و معماری نوین و بهره گیری از بهترین مواد و مصالح ساختمانی روز ساخته شده است
کافی شاپ و رستوران
کافی شاپ و رستوران
فضایی جهت کافی شاپ و فست فود با چشم انداز بسیار زیبا، گنجانده شده است. جهت پارک خودرو ها دو طبقه پارکینگ عمومی، آماده خدمت رسانی می باشد.
ویژگی واحد های تجاری
ویژگی واحد های تجاری
از دیگر ویژگی های این مرکز خرید نور بسیار زیبای روز در این مجتمع که از سقف وید مرکزی و شیشه ای اطراف به داخل تابیده می شود، میتوان اشاره کرد.
هایپر کیف و کفش
هایپر کیف و کفش
در این مرکز قسمتی در حدود ۱۰۰۰ متر مربع هایپر کیف و کفش اختصاص داده شده است. که به عنوان بزرگترین هایپر مارکت کیف و کفش در کشور به شمار می رود
طبقه منفی یک
طبقه منفی یک
در این طبقه در فضایی حدود ۱۰۰۰ متر مربع هایپر کیف و کفش احداث خواهد شد و و بخش فروشگاه های کودک نیز در این طبقه فعالیت خواهند نمود.
طبقه همکف
طبقه همکف
در این طبقه که ورودی مجتمع تجاری در آن خواهد بود مشاغل مختلف در فضایی لوکس و زیبا قادر به ارایه خدمات به مشتریان خود می باشند
طبقه مثبت یک
طبقه مثبت یک
در این طبقه پوشاک زنانه و مردانه به مشتریان گرامی عرضه خواهد شد. این طبقه با چشم اندازی فوق العاده میزبان شما عزیزان خواهد بود.

ویژگی های واحدهای تجاری

این مرکز خرید با دارا بودن ویژگی های خاص از جمله نزدیک بودن به حرم مطهر رضوی و استفاده از بروز ترین طراحی های روز دنیا آماده خدمت رسانی به شما مراجعه کنندگان گرامی می باشد.

  • فاصله کوتاه تا حرم مطهر رضوی

  • معماری مدرن و بروز

  • چشم انداز بسیار زیبا و دلنشین.

  • ایجاد هایپرمارکت کیف و کفش با مساحت ۱۰۰۰ متر مربع

  • دوطبقه پارکینگ اختصاصی جهت مراجعه کنندگان گرامی

۰۵۱۳۳۴۰۸۳۰۰

فرم تماس با ما

در مورد سرمایه گذاری و کسب اطلاعات بیشتر از مرکز خرید و اقامت مجلل با ما در ارتباط باشید.