آماده‌باش نیروهای خدمات شهری مشهد در پی بارش برف

//آماده‌باش نیروهای خدمات شهری مشهد در پی بارش برف

آماده‌باش نیروهای خدمات شهری مشهد در پی بارش برف

در پی بارش باران از عصر امروز در مشهدمقدس و پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر برودت بیشتر هوا و بارش برف، نیروهای خدمات‌ شهری در مشهد در وضعیت آماده‌باش هستند.

مهدی یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی مبنی بر آغاز بارش‌ها از عصر امروز،  از ساعت ۱۶ امروز، آماده باش نیروهای خدمات شهری در سطح مناطق ۱۳ گانه آغاز شده و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بیش از ۵ هزار نیروی کارگری در ۳ شیفت کاری به صورت آماده باش خواهند بود.

یعقوبی افزود: درباره بارش احتمالی برف نیز، ۱۳۸ دستگاه ماشین  آلات سنگین و نیمه سنگین برف روب و ۱۳۰ دستگاه ماشین آلات بارگیری نمک و نمک پاشی در سطح مناطق ۱۳ گانه آماده باش هستند که از این تعداد، ۳ دستگاه مربوط به محلول پاشی، ۸۶ دستگاه سنگین و نیمه سنگین مربوط به نمک پاشی  و ۴۱ دستگاه دیگر لودر و مینی لودر بارگیری نمک خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تمهیدات پیش بینی شده برای بارش باران نیز شامل ۱۰۴ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین به صورت آماده باش هستند که از این تعداد ۱۲ دستگاه پمپ خود مکش برای آب گرفتگی های احتمالی گسترده در نظر گرفته شده همچنین  ۱۲۹ موتور پمپ نیز در مناطق ۱۳ گانه مستقر شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد عنوان کرد: تعداد ۱۶۳۰۰ کیسه شن نیز در سطح مناطق برای مقابله با آبگرفتگی های احتمالی در نظر گرفته شده است.

توسط |2020-01-11T21:48:54+00:00ژانویه 11th, 2020|دسته‌بندی نشده|